realitni.infoblog.cz

Výhody a nevýhody malých bytů

Publikováno 14.04.2015 v 11:04 v kategorii BYDLENÍ, přečteno: 71x

Rozhodujete se nad koupí bytu, ale netušíte, jak velký vlastně potřebujete? Berte v úvahu nejen vaše současné požadavky. Do budoucna se vaše preference mohou změnit. Malý byt může být praktický pro jednu osobu či mladý pár, alespoň ze začátku. V rozhodování bude jistě hrát svou roli také cena. Ale není vše jen o ceně. Malé byty mají rozhodně své výhody. Ale než se pro takový rozhodnete, poctivě přemýšlejte.

Praktické či nepraktické?
BytMalý byt snadněji uklidíte. Není tam totiž tolik prostoru. Což je zároveň výhoda i nevýhoda. 

Nedostatek prostoru se dá řešit různým způsobem. Pokud se zajímáte o design, tím lépe.

Nejrůznější typy úložných prostor mohou také pomoci. Menší byty také méně stojí. Proto jsou mezi nemovitostmi velmi populární.

Pořizovací cena bývá logicky nižší než u větších nemovitostí. Bydlení Praha nabízí mnoho bytů k prodeji. Stačí si jen vybrat ten pravý přesně pro vás.

Pomozte prodeji

Prodej bytu může být zdlouhavý proces. Jde ho ale značně urychlit a není třeba velkých zásahů. Optika totiž dokáže zázraky. Do malých bytů se hodí světlé odstíny barev, aby se obytná plocha na pohled zvětšila.

Můžete také využít různých praktických vychytávek, kterých je plný trh. Někde mohou dobře posloužit třeba schody. Pokud máte vysoké stropy, i takový prostor se dá elegantně využít například jako místo na spaní. Možností máte požehnaně, stačí si jen vybrat.

Spolehněte se na jistotu
Realitní makléřPokud si přece jen nejste jisti, jak velký byt zvolit, zmapujte nejen trh ale také internet. 

Najdete tam totiž spoustu užitečných rad, které sami můžete aplikovat.

Například internetový realitní rádce takto funguje velmi dobře. Ať už nemovitost kupujete nebo prodáváte, udělejte si průzkum.

Realitní rádce obsahuje spoustu užitečných tipů, které se vám mohou hodit. Pak se vám vaše investice spolehlivě vyplatí a nenaletíte podvodníkům. Kromě toho tam najdete i tipy na to, jak nemovitost vylepšit.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?