realitni.infoblog.cz

Jak chytře zařídit malý byt?

Publikováno 22.10.2014 v 10:04 v kategorii BYDLENÍ, přečteno: 63x

Chcete-li si koupit malý byt, získáváte - překvapivě - mnohé. Malý byt je totiž útulný, hřejivý, tichý a úspornější. S koupí malého bytu ale vyvstává otázka, zda se vám do něj vejdou všechny vaše věci.

Hledejte, měřte, hrajte si
Malý bytZe všeho nejdřív se podívejte na byty na prodej. Uděláte si tak jasnou představu, jaké byty trh nabízí a za kolik. 

Možná rovnou objevíte nějaký realitní poklad, který později koupíte.

Pokud ale budete mít více favoritů, zjistěte si o nich podrobnosti, podle kterých si později vyberete. Nechte se po bytě provést realitním makléřem a přemýšlejte, jak by se dal byt předělat tak, abyste maximálně využili prázdný prostor.

Změřte si volný prostor, který byt nabízí a doma si pak změřte svůj nábytek. Zkuste si narýsovat zmenšeninu bytu i nábytku a hrajte si s nimi tak dlouho, dokud se Vám do bytu nevejde vše, co potřebujete.

Jiní to vyřeší za vás
Profesionální pomocJestliže se Vám líbí myšlenka developerských projektů, najděte si developerské projekty na internetu. 

Malé byty jsou v rámci těchto projektů levnější než jiné cihlové byty.

Někteří developeři také rovnou řeší prostory malých bytu tak, aby dispozičně vyhovovaly většímu počtu lidí a věcí. 

Ne vždy ale najdete byt, který je už od začátku správně řešený.V tomto případě můžete využít služeb bytového architekta, který vám pomůže dostat do bytu co nejvíce vašich věcí. Nezapomeňte však vyhodit věci, které už nevyužíváte a nepotřebujete.

Cihlové a panelové domy

Developerské projekty ale nezaujmou každého. Nové byty v Praze nabízejí spoustu malých bytů uvnitř cihlových domů, kde se můžete občas „schovat” před ostatními lidmi.

Najdete tam také mnoho malých bytů v panelových domech, které jsou atraktivní hlavně nízkou cenou.A bytový architekt možná již problém s prostorem v bytě vyřešil a vy tak přijdete do malého bytu, kam se vám vejde vše, po čem toužíte.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?