realitni.infoblog.cz

Co zvyšuje atraktivitu nemovitosti?

Publikováno 18.02.2016 v 20:28 v kategorii BYDLENÍ, přečteno: 37x

Vybíráte nemovitost? Už jste nejspíš zjistili, že to není žádná sranda. Každý má nějaký požadavek, kterého se nechce vzdát. Někdo řeší lokalitu, někdo vytápění a zateplení a někdo nutně potřebuje úložné prostory nebo sklep. Najít vysněnou nemovitost nebude jednoduché, ale nevzdávejte se.

Lokalita s dobrou dopravní dostupností láká
Nové bydleníLokalita je jedním z nejdůležitějších kritérií při koupi nemovitosti. 

Platí to hlavně ve velkých městech, takže jestli hledáte byty Praha nebo Brno, dejte si na to pozor.

Je pravda, že byty v centru budou dražší než na okraji města. V centru ale máte jistotu, že budete mít vše po ruce a můžete se spolehnout také na dobrou dopravní dostupnost.

Jestliže jste si za váš nový domov zvolili vesnici, opět si hlídejte dopravní dostupnost. A nezapomeňte si zjistit, jaké je v obci vyžití pro děti i pro vás. Hřiště, restaurace ani park se neztratí.

Nižší náklady na bydlení

Realitní kanceláře upozorňují na to, že lidé rozhodně nechtějí vyhazovat peníze z okna. Proto často vyhledávají nemovitosti, které jsou zateplené.Velkou výhodou jsou i plastová okna, která mají skvělé izolační vlastnosti.

Snížení nákladů na spotřebu energie o desítky procent je přesně to, na co potenciální kupci nemovitosti slyší. S úsporou nákladů také souvisí alternativní zdroje vytápění. Kamna nebo krb jistě ušetří spoustu peněz. Neprohloupíte ani s instalací solárních panelů.

Více úložných prostor

Lidé vlastní spoustu věcí, proto potřebují i úložné prostory, kam je umístí. Toto platí, ať se jedná o reality Praha i reality na vesnici. Naprostá většina lidí, kteří shání nemovitost, se zajímají o množství úložných prostor.

Požadují vestavěné skříně nebo komory. Kromě úložných prostor přímo v bytě si přejí také sklep, kočárkárnu nebo kolárnu. Malé sklepy, které znáte z paneláků o rozměrech 2x2 m, je ovšem neuspokojí. Chtějí sklep, do kterého se vejde sportovní vybavení celé rodiny a spousta dalších věcí, které doma překáží.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?